Zahradnice / floristka - zahradník / florista

Zahradnické centrum Florcenter Olomouc

Jsme moderní zahradnictví, kde nabízíme širokou škálu pokojových rostlin, sezónních květin, balkonovek, trvalek, ovocných i okrasných stromů a keřů, dekorace a vše, co k zahradničení patří. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela radost.

Více informací o společnosti naleznete na www.florcenter.cz.

Náplň práce:
• práce v týmu
• komunikace se zákazníky a práce na pokladně
• příjem objednávek a jejich vyřízení
• odpovědnost za svěřený sortiment
• práce s rostlinami
• pracovní doba (krátký a dlouhý týden)

Požadujeme:
• komunikativnost
• zkušenosti nebo zájem o rostliny a práci s tím spojenou

Nabízíme:
• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy
• férové pracovní podmínky
• firemní benefity
• možnost profesního růstu
• motivující finanční ohodnocení

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: magda.olisarova@florcenter.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 734 568 806 - Magda Olišarová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Ostatní, Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Ostrava

Telefon
224819391