Webkodér/programátor

BINARGON s.r.o., softwarová společnost zabývající se vývojem informačních systémů a e-shopů.

Náplň práce:
Přesný a precizní převod designů (většinou z Adobe Photoshop) do šablon pro e-shop nebo publikační systém. (Šablona se skládá z xHTML + CSS + xsl + javascriptového kódu). Úpravy již existujících šablon dle přání zákazníků. Programování datových můstků, načítání dat z datových zdrojů a jejich transformace do XML v požadovaném formátu. Rozšiřování a další vývoj administračního rozhraní e-shopu a publikačního systému.

Požadujeme:
SŠ nebo odborné vyučení s maturitou. Výbornou znalost xHTML, CSS, schopnost přesně převést dodaný design do html+css kódu, dobrou znalost javascriptu (základy oop, json, ajax, jQuery), základní znalost PHP a Adobe Photoshopu. Za velkou výhodu považujeme znalost xslt, C#, .NET a SQL (MySQL, postgreSQL nebo MS SQL), štábní kulturu při psaní kódu. Dobré komunikační vlastnosti a slušné vystupování, orientaci v oboru webových technologií. Jazyky: Pasivní znalost AJ (čtení).

Nabízíme:
Pro částečný pracovní úvazek nabízíme tyto benefity (v případě plného úvazku se benefity zvyšují): 4 dny dovolené navíc, 2x sickday, příspěvek na stravu / stravenky, možná účast na školeních týkajících se nových technologií. Částečně volná pracovní doba, se zájemci si pravidla upřesníme osobně. Nevyžadujeme obleky ani kravaty.

Místo práce: Frýdek Místek

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 12. 8. 2011, 12:21

Obor
Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Frýdek-Místek
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP