Výrobně-technický náměstek (Výrobní ředitel)

CHOCOLAND a.s. – Jsme česká společnost, která působí v oblasti výroby cukrovinek a potravinářských výrobků. Svoje zásady stavíme především na kvalitě, díky čemuž jsme získali odběratele mezi největšími evropskými řetězci i nadnárodními koncerny.
Pro člověka s pragmatickým uvažováním a zájmem o potravinářskou výrobu máme zajímavou pracovní příležitost na pozici výrobního ředitele. Pokud disponujete schopností vést a motivovat své podřízené a máte ve zvyku vždy nacházet smysluplná řešení, určitě Vás naše nabídka zaujme.

Náplň práce:
- řízení výroby o zhruba 100 zaměstnancích
- odpovědnost za optimální plánování nasazení pracovníků interních i externích
- analýza a zlepšování produktivity práce, snižování chybové výroby a prostojů
- zlepšování procesů ve výrobě
- identifikace a řešení případných problémů
- plánování a řízení projektů ve výrobě
- plánování investic, nákupu strojů apod.
- řízení procesů a kontrola dodržování schválených technologických postupů
- zabezpečení souladu výrobních procesů a norem ISO
- znalost systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP)
- úzká spolupráce s oddělením kvality
- reporting a příprava podkladů pro vedení společnosti

Požadujeme:
- VŠ/SŠ potravinářského zaměření
- praxe v oblasti potravinářské výroby výhodou
- zkušenosti s vedením týmu, podnikatelské myšlení
- osobnost zaměřená na výsledek, s přirozenou autoritou
- komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost týmové práce
- samostatnost a odpovědnost
- schopnost rychlého rozhodování, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- Zázemí stabilní prosperující a expandující firmy
- Mimořádnou zodpovědnost a důležitost pracovní role
- Perspektivní a odpovědnou práci pro špičku ve svém oboru
- Zajištěné stravování za dotovanou cenu

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: ihned – dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24.4.2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 24. 3. 2015, 15:11

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Chemie, farmacie a potravinářství
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj