Výkonný ředitel

BeneCYKL® – kola pro radost – jsme česká firma nabízející unikátní kočárky a handbike na volnočasové pohybové aktivity pro děti s handicapem.
Hledáme výkonného člověka se strategickým myšlením, schopného navázat na úspěchy firmy a dále je rozvíjet, odpovědného za vedení a výsledky firmy:
• Máte chuť a odvahu hledat nové možnosti a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí?
• Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a určování priorit je Vaším denním chlebem?
• Máte zkušenost s vedením lidí a dokážete se prosadit?
Potom je tato pozice určená právě pro Vás.
Výsledkem Vaší práce bude:
• fungující firma s dobrými finančními výsledky,
její efektivní vedení v souladu s vizí firmy
• rozšíření portfolia firmy o další produkty
Vaším úkolem bude:
• zmapování stávajícího stavu společnosti a návrhy na zlepšení fungování
• tvorba firemní strategie ve spolupráci s majitelem firmy
• schvalování rozpočtů a finančních plánů
• řízení, motivace a koordinace týmu
• vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty a státními orgány
• účast na zahraničních veletrzích a jednání se zahraničními prodejci

K tomu, abyste uspěl/a potřebujete:
• zkušenost s vedením týmu
• ekonomicko technické myšlení s konstrukčními prvky
• perfektní znalost angličtiny
• mobilita – řidičský průkaz skupiny B
Vaší výhodou bude:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického a (nebo) technického směru /strojírenství/
• znalost dalšího jazyka výhodou
Co u nás můžete očekávat?
• možnost podílet se na vybudování funkční společnosti v úzké spolupráci s majitelem
• formu spolupráce dle dohody + odměnu dle dosažených výsledků
Pokud Vás oslovila tato nabídka, zašlete svůj životopis na adresu: lubomir.krejci@benecykl.cz
Vytvořeno: 29. 4. 2019, 22:12

Benecykl s.r.o.

Chvalovka 1342/9
63500 Brno
603216410
www.benecykl.cz
Chci více info o této pozici
Plat
dohodou
Lokalita
Brno
Kontaktní osoba
Krejčí

Telefon
603216410