Vydělej si už teď a v červnu leť !!

Hledáte práci v hezkém a moderním prostředí, která Vás bude zároveň i bavit? Pokud ano, přidejte se k nám, a staňte se i Vy součástí našeho elfího týmu! Právě teď je ta nejlepší doba kdy začít vydělávat vysoké odměny na letní dovolenou! Pracoviště 5 minut od centra Brna.

Náplň práce:
Telefonické oslovování stálých klientů našich obchodních partnerů
Administrativní činnost související s chodem call centra
Podílení se na zvyšování zákaznické spokojenosti

Požadavky:
Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti bez vady řeči
Příjemné vystupování, pozitivní vztah k lidem, týmový hráč
Uživatelskou znalost PC
Odvahu při obchodování po telefonu
Schopnost při zdolávání námitek klientů
Odolnost vůči stresu
Zkušenost z pozice prodejce po telefonu na aktivní lince výhodou
Minimální věk 15let

Benefity:
Fixní a bonusová část mzdy až 150 Kč/h
Nástupní bonus 2000 Kč a zajímavé finanční ohodnocení za doporučení budoucího kolegy
Osvědčený bonusový systém za prodané produkty a Vaši docházku
Flexibilní systém plánování směn (4,6,8, 12hodin/den)
Odborné vstupní zaškolení na náklady společnosti!
Pravidelná zpětná vazba se zkušenými supervizory směřující k Vašemu individuálnímu zdokonalování
Plně vybavená kuchyňka a občerstvení na pracovišti

Brigáda je vhodná zejména pro studenty, aktivní důchodce, nezaměstnané osoby, maminky na mateřské dovolené.
Zašlete nám svůj životopis, spojíme se s vámi a domluvíme osobní pohovor v naší společnosti.
Vytvořeno: 18. 3. 2015, 17:45

Istima a.s.

Cejl 40/107
60200 Brno
725375129
www.istima.cz
Obor
Administrativa, Telekomunikace
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj
Pracovní poměr
Brigáda
Kontaktní osoba
Veronika Svobodová

Telefon
725375129
Další inzeráty s nálepkami:
Istimax 182
čezx 61
o2x 56