Vrátný, strážný

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Agentura Pancéř s.r.o.. Společnost provádí ostrahu a ochranu osob a majetku, poskytuje služby v oblasti facility managementu – recepční a úklidové služby.

Náplň práce:
Ostraha a ochrana administrativních budov.

Požadujeme:
Vyučení, invalidní důchod 1.st., 2.st. nebo 3.st., trestní bezúhonnost, slušné vystupování, základy PC.

Nabízíme:
Práci na HPP, stravenky, možnost získání osvědčení dílčí profesní kvalifikace „ strážný“, pro zaměstnance nabízíme možnost zvýhodněných služeb KB.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: margita.kukiova@pancer.cz
Vytvořeno: 8. 11. 2013, 09:25

Obor
Obrana a ochrana
Plat
dohodou
Lokalita
Praha