VEDOUCÍHO VÝROBY PLASTICKÝCH HMOT (M/Ž)

Geiger PersonalConsult zprostředkovává vysoce kvalifikované vedoucí a odborné pracovníky na trvalý pracovní poměr v jižním Německu a v České republice. Náš mandant, mezinárodní středně velký podnik, produkuje farmaceutické výrobky od vývoje a designu až po výrobu inovativními technologiemi s vlastním celosvětovým odbytem.
V blízkosti Plzně se vyrábějí, kovové díly na CNC strojích a vysoce kvalitní komponenty z plastických hmot metodou vstřikování, které se potiskují a montují. Pro rozšíření vysoce moderního provozu, který funguje již od roku 2002.

Náplň práce:
• Vedení výroby plastických hmot
• Zajišťování vysoké kvality výrobních procesů
• Vybudování a rozšíření oddělení se stroji a periferním zařízením
• Zodpovědnost za přejímku nástrojů pro vstřikování, sériový náběh nových produktů a vzorkování
• Příprava, nastavení a optimalizace vstřikovacích strojů
• Realizace protiopatření při vzniklých poruchách
• Optimalizace personálního nasazení a využití kapacit v třísměnném provozu

Požadujeme:
• Vzdělání v oboru techniky plastických hmot
• Víceletá profesní zkušenost v oboru vstřikování
• Zkušenost se stroji Arburg je výhodou
• Podnikatelské myšlení, organizační schopnosti, vlastní iniciativa
• Dobré znalosti němčiny nebo angličtiny
• Znalost MS-Office

Místo práce: Plzeň a okolí

Termín nástupu: Dle dohody

Pokud jste specialistou v této oblasti a máte chuť pracovat na pozici s vysokým stupněm vlastní odpovědnosti, pak se těšíme na Vaši reakci, kterou zašlete na e-mail: geiger-personalconsult@seznam.cz
Vytvořeno: 27. 2. 2013, 10:50

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Plzeň

Další inzeráty s nálepkami:
výrobax 632
technikax 1239