VEDOUCÍ VÝROBY

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. - regionální nezávislý pivovar s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:
Organizace, řízení, správa a návrhy zlepšování procesů na úsecích stáčíren láhví, sudů. Odpovědnost za kvalitu a hospodárnost na svěřených úsecích včetně řízení zaměstnanců, nákup a evidence surovin aj.

Požadujeme:
ÚSO s maturitou/ příp. VŠ potravinářský obor výhodou, praxe v potravinářském provozu a zkušenosti s vedením lidí výhodou, znalost technologie výroby piva, HACCP, znalost legislativy v oboru, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet), vůdčí a komunikační schopnosti, organizační a strategické myšlení, samostatnost, aktivní přístup k práci, odolnost proti stresu, dobrý zdravotní stav atd.

Nabízíme:
Zajímavá a odpovědná práce pro českou firmu s dlouholetou tradicí v regionu, přátelský pracovní kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody (stravenky, deputátní pivo po ZD, atd.), nástup dle vzájemné dohody.

Místo práce: Havlíčkův Brod

Termín nástupu: dle dohody


V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 27. 1. 2012, 14:37

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Výroba a provoz  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Pardubický kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás