VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce:
-Zajištění přípravy výroby v potřebné kvalitě a s maximální hospodárností využití kapacit strojního zařízení a pracovníků,
-řízení a koordinace výroby a přípravy materiálu v rámci norem,
-plánování a řízení každodenní výrobní činnosti,
-spolupráce při stanovení výrobních pokynů a kontrolních operací,
-řízení, motivace a hodnocení podřízených pracovníků,
-garance pořizování, údržby a aktualizace dat výroby v interním systému,
-organizace, monitoring a vyhodnocení procesů výroby v návaznosti na další firemní systémy a procesy,
-zajištění dohledu nad dodržováním bezpečnosti práce, ochrany zdraví zaměstnanců a ochrany životního prostředí,
-zavádění prvků štíhlého řízení výroby a interní logistiky
-spolupráce při tvorbě a změnách uspořádání výroby,
-sestavování plánů školení podřízených pracovníků,
-ve spolupráci s vedoucím údržby a logistiky rozhoduje o odstávkách výrobního zařízení.

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenský obor),
-zkušenosti v oboru min. 10 let,
-zkušenosti s obráběním kovů, svařováním a zámečnictvím,
-komunikativní znalost AJ výhodou,
-znalost práce na PC (MS Office, znalost SAP výhodou),
-dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické myšlení,
-svědomitost, zodpovědnost, přesnost a pečlivost,
-nástup ihned.

Nabízíme:
-možnost realizovat své zkušenosti, inovace
-práci v mezinárodním prostředí
-komunikaci v AJ
-vzdělávání
-benefity (dovolená navíc, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, bonusy/prémie/13. plat, mobilní telefon, notebook, nadstandartní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy, školení)

Místo pracoviště:
-okr. Frýdek Místek

Provoz:
-2 směnný (ranní a odpolední)
Vytvořeno: 21. 3. 2013, 14:36

Promotion&Sale s.r.o.

Dr. Martínka1295
70030 Ostrava - Hrbůvka
724099828
promotion-sale-eu
Obor
Ostatní, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
30000
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Kontaktní osoba
Radka Kanclířová

Telefon
724099828