VEDOUCÍ ÚTVARU TECHNOLOGIE

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Kasko spol. s r.o. - výrobce plastových dílů a vstřikovacích forem pro automobilový průmysl.

Náplň práce:
Aktualizace a optimalizace technologických postupů a parametrů, pracuje v systému FMEA, dodržuje technologickou kázeň při výrobním procesu.

Požadujeme:
VŠ, případně středoškolské vzdělání technického směru, praxi v oboru, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, znalost práce na PC, znalost IS Helios výhodou, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti v automobilovém průmyslu, možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Smlouva na plný úvazek, smlouva na dobu určitou.

Místo práce: Slavkov u Uherského Brodu

Termín nástupu: 1.1.2012

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 25. 11. 2011, 13:05

Obor
Výroba a provoz
Plat
Dohodou
Lokalita
Uherské Hradiště