Vedoucí specialista pro správu a provoz ÚRAO

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Správa úložišť radioaktivních odpadů.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.surao.cz.

Náplň práce:
- řízení, koordinace a kontrola činnosti v oblasti působnosti úseku nakládání s RAO,
- řízení, koordinace a kontrola činnosti v oblasti zajišťování bezpečného provozu úložišť RAO (ÚRAO Richard, Bratrství, Dukovany),
- příprava strategických materiálů pro provoz ÚRAO, podkladů pro zpracování plánu činnosti a rozpočtu,
- spolupráce při hodnocení obsahové stránky nabídek ve výběrových řízeních,
- příprava příslušných řídících dokumentů v rozsahu své působnosti,
- spolupráce při zpracování výročních zpráv o činnosti a hospodaření,
- pracovní cesty v ČR i zahraničí.

Požadujeme:
- VŠ technického směru,
- 5 let praxe v oblasti nakládání s RAO,
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost a samostatnost, zkušenosti s řízením provozního týmu,
- zvláštní odborná způsobilost k vykonávání činností zvláště důležitých z hlediska radiační ochrany (lze doplnit po nástupu),
- požadavek na získání Osvědčení NBÚ na stupeň důvěrné,
- aktivní znalost anglického jazyka, znalost práce s PC, MS Office a informačními systémy, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- platové zařazení podle platných platových tarifů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě a osobní ohodnocení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění – zařazení do platové třídy T13,
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Bc. Andrea Křikavová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: krikavova@surao.cz

Platnost inzerátu končí 21. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 5. 2015, 16:53

Chemie, farmacie a potravinářství, Management, Ostatní, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Praha