Vedoucí skupiny / redakce – šéfredaktor

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je JIRI MODELS a.s., společnost s 20-ti letou historií, vyrábějící výrobky pro děti v licencích Walt Disney, Mattel, Krteček a mnoho dalších: omalovánky, zábavné a naučné aktivity, samolepkové a magnetické knížky, magnety, klíčenky, pexesa, dětská razítka, školní program a další.

Náplň práce:
• Řízení týmu redaktorů, vedení redakčních rad, spolupráce s dalšími autory textů, grafiky a výtvarníky.
• Plánování obsahu a harmonogramu tvorby jednotlivých výrobků/titulů.
• Psaní textů, zajištění editací a jazykových korektur.
• Grafická a DTP příprava ve spolupráci s dodavatelem, práce s fotkami a grafikou.
• Dlouhodobý rozvoj výrobků/titulů – obsahový i designový v souladu se strategií.
• Vede tým podřízených redaktorů, řídí jejich práci na jednotlivých výrobcích/titulech.
• Vede redakční radu, odpovídá za její složení, organizuje a řídí jednotlivá setkání, odpovídá za výstupy.
• Řídí činnost dodavatelů – DTP studio, spolupracující agentury, fotografové, výtvarníci atd.
• Stanovuje koncepci výrobků/titulů – obsahovou i grafickou, odpovídá za neustálý rozvoj a inovaci v souladu s trendy a strategií.
• Vyhledává informace vhodné k publikování v titulech/ výrobcích.
• Plánuje obsah jednotlivých rubrik, obsahovou vyváženost jednotlivých titulů/ výrobků, řídí přípravu textů podle harmonogramu.
• Zodpovídá za obsahovou správnost publikovaných textů.
• Řídí produkci výrobků/titulů se zodpovědností za dodržení stanovených termínů vydání.
• Získává zpětnou vazbu cílových skupin, pro které jsou výrobky/ tituly určeny, pracuje s ní při neustálém zlepšování výrobků/ titul.
• Řídí rozpočet jednotlivých výrobků/ titulů.
• 2 přímí podřízení, metodické řízení externích autorů textů, grafiky a výtvarníků.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání
• žurnalistickou praxi, ideálně i na pozici šéfredaktora
• praxe v redakci, nakladatelství, apod.
• výbornou znalost českého jazyka, schopnost tvorby textů různých žurnalistických formátů
• manažerské dovednosti
• kreativní myšlení
• vizuální cit pro práci s grafikou a fotografiemi
• skvělé komunikační dovednosti
• vysoká zodpovědnost, pečlivost
• schopnost práce pod tlakem

Nabízíme:
• zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
• zaměstnanecké výhody
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Místo práce: Písek

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 29. 5. 2013, 10:36

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
dohodou
Lokalita
Písek