Vedoucí prodejny

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Rösler Praha, spol. s r.o., která se specializuje na prodej všech typů zavazadel, kufrů, cestovních i sportovních tašek, školních i elegantních batohů, kabelek a doplňků. Nabízí zpracování doplňků a zboží značek Kipling, Bric´s, Eastpak a kompletní sortiment značky Victorinox, včetně nožů, hodinek, oblečení a parfémů. Více na www.e-zavazadla.cz.

Náplň práce:
Odpovědnost za řízení prodejny a za dosažení stanovených cílů, zajištění plynulého toku zboží, zaškolení nových zaměstnanců a rozvoj stávajícího personálu, zajištění prodejní plochy (čistota, vystavení a uspořádání zboží), práce na pokladně a péče o zákazníky, dodržování firemních a legislativních pravidel a postupů vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání (maturita/výuční list), zkušenost s obdobnou pozicí, znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyky vítány, znalost MS Office, orientaci na zákazníka a pozitivní vztah k sortimentu, schopnost vést a motivovat tým, komunikativnost, flexibilitu, iniciativu a samostatnost.
Loajalitu k firmě, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
Zázemí zavedené stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pružný a dynamický kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, další možnosti osobnostního i profesního růstu.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 2. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 1. 2016, 11:49

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575