Vedoucí oddělení projekce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost První Signální, a. s., firma působící na trzích kolejové dopravy (železnice, tramvajové dopravy a metra) a trzích, kde se uplatňují bezpečné řídící systémy (energetika, chemický a farmaceutický průmysl). Staví na 25-ti leté historii práce svých zakladatelů v oblasti automatizace a bezpečných řídících systémů.

Náplň práce:
- organizace projekčního oddělení/projekčních činností
- vedení projekčního týmu (4-6 osob)
- projektový management projekčních zakázek
- monitorování, vyhodnocování a reportování činností a zakázek projekčního oddělení vedení společnosti
- součinnost při vyhledávání nových příležitostí v oblasti projekční
- spolupráce na realizaci projektů (účast v projektovém týmu)
- tvorba potřebných dokumentů řídících procesy a činnosti projekčního oddělení
- komunikace se zákazníky v projekční oblasti, cestování k zákazníkům v oblasti ČZ, SK, PL a nárazově EU
- zajištění vzdělávání a odborného růstu projekčního týmu

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro (výhodou zaměření slaboproudá elektrotechnika nebo obor zabezpečovací zařízení na drahách)
- výborná znalost práce na PC
- znalost AutoCAD podmínkou (výhodou: znalost elektro nádstavby CAD programů)
- vyhláška 50/78 Sb.
- výhodou: autorizace v oboru technologická zařízení staveb
- praxe v oboru projektování min. 3 roky
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- systematičnost, časová flexibilita
- řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- přístup k moderním technologiím
- profesní i osobní růst
- cílové odměny za projektový management úspěšně skončených projektů
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na stravování, jazykové kurzy,
- 1x ročně volnočasové poukázky související s hosp.výsledky 1S)
- služební vozidlo, NTB a mobil
- odborné vzdělávání
- pružná pracovní doba (pracovní doba: 40 h/týden)
- nekuřácké pracoviště

Místo práce: Moravskoslezský kraj / Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody (nástup možný ihned)
Vytvořeno: 1. 8. 2016, 17:18

Obor
Doprava, Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj