Vedoucí oddělení PR

Ředitel VŠ ústavu IT4Innovations Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení k obsazení místa na pozici Vedoucí oddělení Public relations.
Podrobnější informace o Vysoké škole báňské naleznete na stránkách www.vsb.cz

Náplň práce:
- tvorba a následná implementace PR strategie za účelem prezentace významu Centra excelence IT4Innovations s důrazem na prezentaci výsledků výzkumné činnosti dosažených s využitím výpočetní infrastruktury Centra
- řízení oddělení PR

Hlavní činnosti zajišťované PR oddělením
- průběžná komunikace s médii, příprava PR článků, tiskových zpráv a dalších textů
- spolupráce v oblasti PR s partnery z řad dodavatelů technologií
- komunikace s veřejností, správa sociálních médií (Facebook, LinkedIn, Twitter aj.)
- komunikace s partnerskými univerzitami projektu CE IT4Innovations a uživateli infrastruktury
- diseminační aktivity v rámci připravovaných i získaných projektů
- brand management
- interní komunikace
- zajištění aktivní účasti na tuzemských a zahraničních veletrzích a konferencích
- event management (zajištění školení, interních konferencí a workshopů)
- propagace HPC studijních oborů

Požadujeme:
Požadovaný odbornostní profil:
- VŠ vzdělání, magisterský titul v oboru specializovaném na public relations, příp. v technickém oboru
- doložitelná úspěšná praxe v public relations, nejméně 6 let nepřetržitě, na hlavní pracovní poměr; požadováno doložení portfolia s podrobným popisem nejméně tří úspěšně ukončených referenčních projektů s uvedením kontaktních osob pro ověření reference
- orientace v technických oborech a problematice IT podmínkou, orientace v HPC problematice výhodou
- prokazatelná zkušenost s propagací výsledků VaV činnosti
- výborná znalost AJ, minimálně úroveň B2 (bude ověřeno písemným testem), znalost dalšího jazyka výhodou

Požadovaný manažerský profil:
- výborné manažerské a organizační schopnosti a dovednosti
- prokazatelná zkušenost s vedením min. 2-3 členného týmu po dobu nejméně 3 let
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
- zkušenost s administrativou dotačních programů, projektů výhodou
- týmový hráč, orientovaný na výsledek
- obchodně-analytické uvažování
- flexibilita a kreativní přístup k řešení problémů
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- zodpovědnost a smysl pro detail
- pozitivní myšlení a vystupování

Nabízíme:
- zajímavou, odpovědnou a kreativní práci v perspektivní oblasti
- možnost práce v mezinárodně prestižní organizaci
- nadstandardní finanční ohodnocení
- moderní pracovní prostředí a zázemí významné výzkumné infrastruktury
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dle domluvy

Přihlášky doložené
- motivačním dopisem obsahujícím popis vlastního přínosu a motivace pro aspiraci na danou pozici,
- strukturovaným životopisem,
- portfoliem referenčních projektů s uvedením kontaktních osob pro ověření reference, a
- relevantními diplomy a certifikáty,

zasílejte na emailovou adresu lucie.bestova@vsb.cz, nebo na adresu:
Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
9600 – IT4Innovations
Lucie Bestová
17. listopadu 15
708 33 Ostrava-Poruba

Do předmětu emailové zprávy či na obálku uvádějte prosím „VŘ na pozici Vedoucí oddělení PR“.

Platnost inzerátu končí 9. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 11. 2015, 11:46

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
prx 17