Vedoucí odboru Kancelář úřadu

Obecní úřad Jesenice - výběrové řízení na pozici Vedoucí odboru Kancelář úřadu. Více informací na www.oujesenice.cz, tel: 241 931 869, email: radka.kramosilova@oujesenice.cz.

Náplň práce:
Komplexně zajišťovat administrativní servis kanceláře starosty, místostarosty a tajemníka. Řídit, koordinovat i samostatně vykonávat práci odboru zabezpečující určený výkon samosprávné působnosti Obecního úřadu Jesenice, především podle zákona č. 128/2000 Sb., o obcích.

Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání s maturitou. Min. 3 roky praxe na administrativní funkci (praxe ve státní správě výhodou). Min. 1 rok v jakékoliv vedoucí funkci. Orientace v problematice – spisová služba, správní řád. Orientace ve státní správě a samosprávě. Schopnost operativně řešit problémy spojené s výkonem samosprávy. Uživatelská schopnost na PC. Řídící schopnosti, organizační a komunikační schopnosti (včetně výborné vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu), přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, vyjednávací schopnosti.

Místo práce: Jesenice

Termín nástupu: 1.9.2011

Místo a způsob podání přihlášky:
Přihláška musí být podána písemně v zalepené obálce s označením „Výběrové řízení - vedoucí KÚ do 12 hodin dne 19. 8. 2011 Přihlášku je nutno doručit osobně/poštou do podatelny Obecního úřadu Jesenice na adresu: Budějovická 303, 252 42 Jesenice.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, popř. titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče (adresa současného bydliště, pokud je odlišné od místa trvalého pobytu), číslo občanského průkazu uchazeče nebo číslo dokladu povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče, telefonický kontakt a emailovou adresu, strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem – pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením); úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; úředně ověřenou kopii lustračního osvědčení (nebo dokladu o podání žádosti o vystavení lustračního osvědčení) a čestné prohlášení dle § 2 a § 4 zákona č. 451/1991 Sb. (netýká se osob narozených po 1. prosinci 1971).
Vytvořeno: 6. 8. 2011, 14:58

Chci více info o této pozici
Plat
Dohodou
Lokalita
Praha - Západ