Vedoucí odboru energetiky

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Coal Services, společnost poskytující servis těžební společnosti a ostatním dceřiným společnostem.

Náplň práce:
- Provozování energetického hospodářství ve firmě, tj. elektroenergetiky a tepelného a vodního hospodářství.
- Správa, údržba a rozvoj elektroenergetické soustavy, rozvodů tepelné energie a vody ve firmě.
- Řízení oblasti smluvních vztahů na nákup a prodej energií a podnikání v energetických odvětvích na základě licencí.
- Plánování procesů v oblasti investic, oprav a potřeb energií.
- Sledování energetické legislativy.
- Stanovování a vyhodnocování priorit v energetickém hospodářství firmy.

Požadujeme:
VŠ se zaměřením elektro, min. 5 let praxe řízení útvaru v oblasti energetiky.
Požadujeme znalosti zejména v oblastech:
- Provozování energetického hospodářství, zahrnující elektroenergetiku, tepelné a vodní hospodářství.
- Správa, údržba a rozvoj elektroenergetické soustavy, rozvodů tepelné energie a vody.
- Smluvní vztahy na nákup a prodej energií, podnikání v energetických odvětvích na základě licencí.
- Plánovací procesy v oblasti investic, oprav a potřeb energií.
- Orientace v energetické legislativě.
- Stanovení a hodnocení prioritních úkolů v energetickém hospodářství.
Ostatní nároky:
- organizační a komunikační schopnosti, solidní a kultivované vystupování
- spolehlivost, odpovědnost, důslednost; vysoká míra loajality; vyrovnaná a stabilní osobnost

Nabízíme:
- perspektivu zaměstnání ve společnosti tvořící součást silné energetické skupiny
- možnosti profesního a osobního rozvoje
- smluvní plat odpovídající významu a náročnosti pracovní pozice
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok

Místo práce: Most

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 5. 3. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 2. 2016, 17:17

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Ústecký kraj