Vedoucí obchodního oddělení, obchodní manažer

Podorlická kartonážní spol. s.r.o. – jsme společnost, která se již od roku 1996 zabývá zakázkovou výrobou obalů a kartonáže – převážně z vlnitých lepenek.

Náplň práce:
Práce a vedení v obchodním týmu v oblasti výroby obalů, služební cesty dle potřeby.

Požadujeme:
Praxi ve vedení lidí – min 3 roky a technické myšlení.
VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou, technický směr.
Znalost práce na PC včetně grafického programu (Corel, nebo Photo shop), AutoCAD je výhodou.
Znalost AJ, řidičské oprávnění skupiny B,
Vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem, pozitivní přístup, komunikativnost
a bezúhonnost.
Bydliště do 20 km od Dobrušky.
Termín nástupu: Co nejdříve z důvodu zapracování se.

Nabízíme:
Výše platu po zapracování 30.000-35.000,-Kč, s perspektivou i vyšší.

Místo práce: Dobruška

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 8. 2013, 13:20

Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2580
prodejx 1389