VEDOUCÍ MĚROVÉHO STŘEDISKA – technik kvality

Profil společnosti:
Flídr s.r.o. - výrobní firma působící v oblasti kovovýroby a lisování plastů na českém a mezinárodním trhu automobilového, strojírenského, zemědělského, potravinářského a elektrotechnického průmyslu již 19 roků.

Náplň práce:
Koordinace práce měrového střediska, měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a pomocí běžných komunálních měřidel. Zpracování vzorkovacích zpráv, spolupráce s projektovým manažerem v rámci PPAP, VDA 2. Identifikace neshod, koordinace nápravných a preventivních opatření. Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality procesů. Hodnocení výrobních procesů z hlediska způsobilosti, plánování a provádění výrobkových auditů dle VDA6.5, zpracování materiálových dat v systému IMDS.

Požadujeme:
Min. SŠ v oboru strojírenství nebo informačních systémů, schopnost číst technické výkresy (tolerance tvaru a polohy), znalost nástrojů kvality a statistických metod, uživatelská znalost MS Office, min. střední znalost AJ, komunikace, týmová práce a důslednost, samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci, efektivní komunikace, znalost ISO TS 16949:2009, FQF7, VDA, QS-9000 včetně souvisejících příruček a svazků výhodou, praxe ve výrobní strojírenské firmě, zkušenosti s výrobou pro automobilový průmysl výhodou, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme:
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, hlavní pracovní poměr, celoživotní vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvky na stravování, 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy, sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, nástup dohodou.

Místo práce: Široký Důl 200, Polička, okres Svitavy

Termín nástupu: Dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 8. 2012, 15:05

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA)  
Plat
Dohodou  
Lokalita
Pardubický kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
technikx 1198
kvalitax 160
 

© 2009 empleo.cz O nás