VEDOUCÍ MĚROVÉHO STŘEDISKA – technik kvality

Flídr s.r.o. - výrobní firma působící v oblasti kovovýroby a lisování plastů na českém a mezinárodním trhu automobilového, strojírenského, zemědělského, potravinářského a elektrotechnického průmyslu již 19 roků.

Náplň práce:
Koordinace práce měrového střediska, měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a pomocí běžných komunálních měřidel. Zpracování vzorkovacích zpráv, spolupráce s projektovým manažerem v rámci PPAP, VDA 2. Identifikace neshod, koordinace nápravných a preventivních opatření. Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality procesů. Hodnocení výrobních procesů z hlediska způsobilosti, plánování a provádění výrobkových auditů dle VDA6.5, zpracování materiálových dat v systému IMDS.

Požadujeme:
Min. SŠ v oboru strojírenství nebo informačních systémů, schopnost číst technické výkresy (tolerance tvaru a polohy), znalost nástrojů kvality a statistických metod, uživatelská znalost MS Office, min. střední znalost AJ, komunikace, týmová práce a důslednost, samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci, efektivní komunikace, znalost ISO TS 16949:2009, FQF7, VDA, QS-9000 včetně souvisejících příruček a svazků výhodou, praxe ve výrobní strojírenské firmě, zkušenosti s výrobou pro automobilový průmysl výhodou, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme:
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, hlavní pracovní poměr, celoživotní vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvky na stravování, 14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy, sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, nástup dohodou.

Místo práce: Široký Důl 200, Polička, okres Svitavy

Termín nástupu: Dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 16. 8. 2012, 15:05

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA)
Plat
Dohodou
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 716
kvalitax 105