Vedoucí marketingu/Marketing manager

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. České Budějovice, zabývající se výrobou a prodejem cihel POROTHERM a dalších cihlářských výrobků.

Náplň práce:
- realizace projektů strategie komunikace v marketingu
- nová řešení marketingových aktivit
- spolupráce v rámci nadnárodní skupiny Wienerberger
- řízení týmu zaměstnanců marketingu
- spolupráce na vývoji nových produktů a služeb
- podněty a statistiky ze stavebního trhu

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání je výhodou, min. SŠ
- orientace marketingu na výkon v prodeji
- zkušenosti v řízení pracovního týmu
- aktivní znalost anglického jazyka
- praxe 3 roky v marketingu
- preferujeme uchazeče s bydlištěm v okrese České Budějovice nebo jižní a střední Čechy
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- zázemí silné společnosti a lídra trhu
- výkonný pracovní tým
- trvalé vzdělávání a karierní rozvoj
- výhodné a motivační mzdové podmínky
- výborné pracovní podmínky a nadstandardní vybavení

Místo práce: České Budějovice

Termín nástupu: možný ihned po ukončení výběrového řízení

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivana.galbacova@wienerberger.com

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte do 20. 4. 2015.

Platnost inzerátu končí 1. 5. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 31. 3. 2015, 14:50

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
dohodou
Lokalita
České Budějovice