Vedoucí logistiky a správy (Ostrava – Vítkovice)

Společnost KOMA Commercial, s.r.o. - součástí nadnárodní společnosti Brammer plc., UK. Zabývá se zejména komplexními dodávkami průmyslových výrobků a služeb - ložiska, oleje, maziva, těsnění, řemeny, řetězy, ocelové výrobky, vázací a balící materiál, nářadí, osobní ochranné pomůcky, hydraulické a pneumatické komponenty, diagnostické služby, poradenství, školení atp.

Náplň práce:
- koordinace nákupní činnosti a skladování.
- řízení rozvozů zboží a koordinace řidičů
- zabezpečování BOZP + PO s využitím externího BT, zajišťování zákonných školení a lékařských prohlídek zaměstnanců
- péče o vozový park, zajišťování revizí nářadí a strojů ve společnosti a drobné údržby budov
- pojištění, řešení pojistných událostí souvisejících s firemními vozy atp.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- zkušenosti z oboru logistika výhodou
- dobrá znalost práce s PC
- Znalost AJ na úrovni minimálně B1
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost pracovat v týmu, flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně dle spokojenosti možná smlouva na dobu neurčitou
- práci v přátelském kolektivu mezinárodní firmy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- služební mobilní telefon aj. vybavení

Místo práce: Ostrava – Vítkovice

Termín nástupu: 1. 6. 2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 4. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 31. 3. 2016, 13:39

Obor
Doprava
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj