Vedoucí literární kavárny

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. - Působíme na trhu odborné literatury již od roku 1996. Jsme ryze českou společností a zakladatelem je JUDr. Aleš Čeněk. Již mnoho let přibližujeme odbornou literaturu nejen vysokoškolským studentům, ale také odborné praxi. Úspěšně provozujeme knihkupectví v Praze, Plzni, Brně, Bratislavě a Trnavě. Specializujeme se na distribuci odborných publikací od nejrůznějších vydavatelství, a to pro Českou i Slovenskou republiku.

Náplň práce:
Poskytuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích přímému zákazníkovi (vysokoškolští studenti, advokáti, podnikatelé…). Zodpovídá za chod kavárny (obsluha zákazníků, příprava akcí – křty knih, vernisáže), dále za prodej publikací, stav zásob na prodejně i ve skladu. Vyřizuje objednávky z internetového obchodu, aktualizuje informace o publikacích na webových stránkách firmy.

Požadujeme:
- základní orientaci v účetních záležitostech (znalost Heliosu výhodou)
- prodejní a komunikační dovednosti (orientace na zákazníka)
- znalost distribučních požadavků v rámci maloobchodu
- aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost
- psaní všemi deseti, uživatelská znalost PC
- zkušenost z kavárenského či cateringového provozu (i brigádně)
- min. vzdělání SŠ

Nabízíme:
- samostatnou a různorodou práci dlouhodobého charakteru
- zázemí stabilní české společnosti
- stravenky
- možnost ovlivnit výši platu + motivační složka mzdy

Místo práce: Praha, Plzeň

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: redakce.cintlova@alescenek.cz

Platnost inzerátu končí 19. 6. 2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 5. 2016, 17:03

Administrativa, Finance, Management, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha