Vedoucí kontroly sériové výroby lisovny plastů

Pro našeho klienta, významnou společnost OMNIAPRO, s.r.o., hledáme kandidáty/ky na pozici vedoucí kontroly sériové výroby lisovny plastů.
Klient je středně velkou výrobní firmou vyrábějící produkty pro automobilový a strojírenský průmysl, se špičkovým technologickým vybavením působící v regionu Orlickoústecko.

Náplň práce:
Vedoucí kontroly sériové výroby lisovny plastů vede tým 9 lidí a jeho úkolem je organizovat vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu procesů. Cílem jeho práce je zajistit, aby vadný díl zůstal ve firmě a nedostal se k zákazníkovi. K dispozici má interní sběr dat, z něhož dělá vyhodnocení interní zmetkovitosti, které mu poslouží pro zadání požadavků na oddělení technologie pro zlepšení procesů. Pozice vedoucího kontroly sériové výroby lisovny plastů je důležitým článkem trvalého zlepšování kvality. Tato pozice je oporou pracovníkům lisovny plastů v oblasti kvality dílů.

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání, výhodou technický směr, ale není podmínkou.
Logické myšlení (zdravý selský rozum), schopnost nadhledu a orientaci v množství informací a jejich vyhodnocování.
Schopnost řešit problémy, zadávat úkoly a vyžadovat jejich plnění.
ŘP sk. B, uživatelská znalost práce na PC (Microsoft Office).
Zkušenost v oboru vítány, ale nejsou podmínkou. Zaškolíme vás.
Chuť pracovat, aktivitu a vysokou angažovanost v procesech, pečlivost a samostatnost, odolnost vůči stresu. Schopnost efektivního řízení včetně týmové spolupráce.
Preferujeme uchazeče z blízkého okolí, dojezd 50 km do Lanškrouna.

Nabízíme:
Práci ve firmě, která 18 let roste. Osobní rozvoj – školení. Práci s procesy, které jsou na čele automobilového průmyslu a které se dynamicky rozvíjí. Motivační finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. Stabilitu a jistotu, moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi.

Místo práce: Pardubický kraj, Orlickoústecko

Termín nástupu: Dohodou

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis (nejlépe e-mailem personalni@omniapro.cz, do předmětu zprávy: „Vaše jméno“_VKSV). Následně Vám bude zaslána žádost o vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vytvořeno: 21. 5. 2014, 16:20

Obor
Kvalita a kontrola jakosti (QA), Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Královehradecký kraj