Účetní – konzultant (s NJ)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, který poskytuje komplexní ekonomické služby zejména podnikatelským subjektům - vedení účetnictví, zpracování všech druhů daní, personalistiku, mzdy, ekonomické analýzy, účetní a daňové poradenství a další.

Náplň práce:
Zpracování komplexního účetnictví do úrovně měsíční účetní závěrky pro klienty, komunikace s nimi často i v němčině. Výsledkem Vaší práce budou základní daňové výstupy a účetnictví pro klienty.

Požadujeme:
SŠ, VŠ – ekonomického směru, znalosti na úrovni školy ekonomického směru, uživatelskou znalost Windows, Office, Internet, ochotu se neustále vzdělávat ve svém oboru, výhodou je znalost NJ na komunikativní úrovni, výhodou je účetní praxe a základní orientace v daňové problematice. Tato práce je pouze pro toho, kdo má rád pořádek a umí dotahovat věci do konce.

Nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci ve stabilním kolektivu, průběžné vzdělávání v oboru, možnost odborného postupu. Máme kanceláře v centru města a příjemné pracovní prostředí. Termín nástupu prosinec 2012, leden 2013 nebo dle dohody.

Místo práce: Brno – centrum

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 20. 11. 2012, 12:40

Obor
Finance
Plat
Dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj