Tiskař na ofsetovém vícebarvovém archovém stroji

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je středně velká tiskárna s více než-li stoletou tradicí, moderním vybavením, ekonomicky, obchodně i personálně stabilizovaný podnik.

Náplň práce:
Samostatná práce na tiskově náročných barevných tiskových pracích merkantilního i obalového charakteru. Tisk katalogů s průběžnými obrázky, barevných ploch a obalů, s nároky na přesné zabarvení se shodou při opakovaném tisku.

Požadujeme:
Výhodou je vyučení v oboru a praxe na vícebarvových strojích středního formátu (B1). Podmínkou je schopnost učit se a trvale sledovat vývoj oboru a umět aplikovat nejnovější pracovní postupy.

Nabízíme:
Trvalou práci v renomované firmě. Mzdu na základě kvalifikace a výkonu. 13 platů, závodní stravování za symbolickou cenu. Pro svobodného možnost ubytování.

Místo práce: Turnov (75km po dálnici od Prahy)

Termín nástupu: září až prosinec 2011

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 6. 2011, 14:45

Obor
Ostatní
Plat
Mzdu na základě kvalifikace a výkonu.
Lokalita
Semily