TESAŘ DŘEVOSTAVEB

Tesaři, pojďte s námi stavět skvělé dřevostavby.

• Máte chuť do práce?
• Voní Vám práce se dřevem?
• Chcete stavět zdravé dřevostavby?

Pak hledáme právě Vás.

STAVÍME ROZMANITÉ STAVBY S KVALITNÍ DŘEVĚNOU KONSTRUKCÍ.

Co Vás čeká?
• Vlastníma rukama se budete podílet na VÝROBĚ, PŘÍPRAVĚ A MONTÁŽI dřevěných konstrukcí.

Co od Vás očekáváme?
• Vyučený nebo absolvent (nejlépe z oboru) s chutí pracovat se u nás hned uplatní.
• Pokud se vyznáte ve stavebních výkresech, přivítáme to.

Na co se můžete těšit?
• Našimi požadavky Vás provedeme a potřebné dovednosti naučíme.
• Pravidelný a férový výdělek, trvalá práce po celý rok.
• Působíme většinou ve Středočeském kraji, ale ojediněle se vydáme i kousek dál.
• Zakázek máme dost, rádi Vás přivítáme co nejdříve.

Provozovna – Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy – okres Praha-západ.

Zavolejte nebo napište a potkáme se.
info@drevostavbybiskup.cz, tel.: +420 318 695 122 - Ing. Jaroslav Jiruška.
Vytvořeno: 19. 8. 2022, 15:09

DŘEVOSTAVBY BISKUP, s.r.o.

Studené 106
25401 Jílové u Prahy
318695122
www.drevostavbybiskup.cz
Obor
Stavebnictví­
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj
Kontaktní osoba
Andrea Holmanová

Telefon
318695122