TERRITORY MANAGER PRO DIVIZI TEXTILE CARE/OBLAST ČECHY

Nadnárodní společnost Ecolab je předním světovým dodavatelem sanitačních systémů pro profesionální uživatele. V současné době působí Ecolab ve více než 160 zemích světa a zaměstnává přes 23 tisíc pracovníků.

Náplň práce:
• Akvizice v oblasti prádelenství
• Posílení růstu v prodejní oblasti pomocí aktivního budování obchodních vztahů
• Odborné a kompetentní poradenství a servis zákazníkům
• Samostatné vedení obchodních jednání o prodeji
• Vypracovávání reportingů
• Rozvoj v daném segmentu v souladu s evropskou strategií

Požadujeme:
• Vzdělání Bc. nejlépe v oboru obchodním
• Praxe v obchodní činnosti, zkušenosti v jednání se zákazníky, nejlépe v oblasti prádelenství
• Komunikativnost, příjemné vystupování, přesvědčivost, flexibilita
• Angličtina slovem i písmem nutná, němčina slovem a písmem výhodou
• Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
• ŘP typu B
• Technická zdatnost

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
• Práci se silnou a známou značkou
• Dobré technické zázemí
• Možnost profesního růstu
• 5 týdnů dovolené
• Služební auto i k soukromým účelům
• Home office
• Práce na HPP

Místo práce: oblast Čechy, Morava

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 11. 11. 2013, 15:32

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2572
prodejx 1382