Telefonní operátor (charitativní projekty)

Náplň práce:
* Prodej produktů firmy po telefonu (charitativní projekty),
* práce s rozsáhlou firemní databází,
* evidence dat do systému,
* základní administrativní práce.

Požadujeme:
* Schopnost aktivní komunikace,
* zřetelný hlasový projev bez logopedických vad řeči,
* spolehlivost,
* samostatnost,
* uživatelská znalost PC
* předchozí praxe v call centru vítaná.

Nabízíme:
* Zajímavou práci v perspektivní společnosti,
* fixní plat 10000 Kč + prémie 1 000 Kč + provizní složka mzdy (od 6 000 Kč do 15 000 Kč)
* kompletní zaškolení,
* nápoje na pracovišti zdarma,
* příspěvek na stravování.

Přečtěte si prosím pozorně následující text, abychom mohli dále pracovat s Vašimi zaslanými údaji.

Zasláním Vašeho životopisu a motivačního dopisu souhlasíte, aby společnost Promotion & Sale s.r.o., sídlem Dr. Martínka 1295, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, (dále jen společnost), zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzujete tím, že jste obeznámen/a se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Plné znění a další informace o ochraně citlivých údajů naleznete na webových stránkách www.uoou.cz.
Vytvořeno: 3. 1. 2013, 13:36

Promotion & Sale s. r. o.

Dr. Martínka 1295
70030 Ostrava
725 366 136
www.promotion-sale.eu
Obor
Administrativa
Plat
10 - 20 000 Kč
Lokalita
Ostrava
Kontaktní osoba
Anděla Nohelová, DiS.

Telefon
725 366 136