Telefonista/ka

FINEST Selection, spol. s r.o. – největší společnost v ČR, která se již 18 let specializuje na poskytování špičkových služeb v oblasti léčby nízkofrekvenční pulzní magnetoterapií Biomag a laserové terapie BIOquant.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.finest.cz

Náplň práce:
Oslovování potencionálních klientů z databáze společnosti a denní sjednávání minimálně 3 obchodních schůzek pro jednoho obchodníka.

Požadujeme:
- Podmínka – PC + internet
- Komunikační schopnosti - příjemný hlas
- Samostatnost a pečlivost
- Vytrvalost
- Orientaci na výsledek

Pro zařazení do výběrového řízení prosím zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu finest@finest.cz a vyplňte dotazník na adrese http://www.finest.cz/formular/osobnostni-dotaznik

Nabízíme:
- Spolupráci na ŽL
- Vynikající odměňování - měsíčně min. 40 000 Kč = 900 Kč za každou uskutečněnou schůzku + 6 % z tržeb
- Práci z domova v zajímavém oboru
- Firemní SIM kartu - telefon hradí firma
- Vstupní zaškolení zdarma (praxe v oboru není podmínkou)
- Stabilní zázemí společnosti

Místo práce: Celá ČR (práce z domova)

Termín nástupu: Prosinec 2015, leden 2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na e-mailovou adresu finest@finest.cz Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Dále prosím vyplňte dotazník na adrese http://www.finest.cz/formular/osobnostni-dotaznik

Platnost inzerátu končí 7. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 7. 12. 2015, 16:52

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Česká republika
Pracovní poměr
Práce na živnosťák

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
callx 59