TECHNOLOG/-ŽKA OBRÁBĚNÍ

Popis nabízené pracovní pozice:

TECHNOLOG/-ŽKA OBRÁBĚNÍ ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Divec, jednosměnný provoz, nástup dohodou.
Náplň práce: zpracovávání cenových nabídek na základě výkresové dokumentace, navržení technologického postupu pro obrábění, vytváří technologii obráběných dílů pro CNC soustruh, CNC 5osé a 3 osé frézovací centrum a konvenční obrábění, podílí se na cenotvorbě – spolupráce s cenovým oddělením, spolupracuje s přípravou výroby, a podílí se na řešení problémů přímo ve výrobě
Požadujeme: ÚSO vzdělání technického/strojírenského zaměření, praxe v oboru obrábění, zkušenosti s programováním CNC strojů a jejich obsluhou, znalost CAM produktů, zkušenosti s programovacím jazykem Heidenhain (není podmínkou), znalost technologie obrábění, práce s PC, čtení strojírenských výkresů, znalost práce v programu pro 3D modelování - SolidWorks (HSM Works, Solid CAM), Auto CAD, znalost AJ, NJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost práce v týmu, práce na PC
Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, perspektivní zaměstnání, finanční ohodnocení dle dohody a praxe, motivační složka mzdy, přátelský kolektiv, slušné jednání
Životopisy zasílejte na email: jobs@svmetal.cz
Informace o firmě naleznete na našich internetových stránkách: www.svmetal.cz

Požadavky:
Práce s PC, čtení strojírenských výkresů

Požadované vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou), Strojírenství a strojírenská výroba

Nástup od: 8. srpen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 14:29

SV metal spol. s r.o.

Divec - Divec 99
500 03
+420 495 433 189
Obor
Výroba a provoz
Plat
23 000 Kč
Lokalita
Hradec Králové

Kontaktní osoba
Veronika Antalová

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 264