Technolog/technoložka

Popis nabízené pracovní pozice:

Pozice: technolog / technoložka
Požadavky:
práxe v oboru min 2 roky, znalost technologie lisování a svařování kovů,technický přehled, výhodou znalost ISO 9001,ISO 14001, ISO TS 16949.
Náplň práce:
zpracování technologických postupů výrobků dle požadavků výroby a zákazníků. Příprava a zpracování kalkulace výrobků, zpracování technologických postupů a kusovníků pro nabídková řízení, vyhodnocování efektivity výroby. Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, znalost Aj, Nj výhodou. Orientace v technické dokumentaci/výkresech, dobrá znalost práce na PC (MS Office), dobré organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a samostatnost, ŘP skup. B
- po zaučení a osvědčení možný platový postup a doba neurčitá
- pracovní doba 37,5 h. týdně,
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt:Černá Alena, tel.: 724 026 200, e-mail: cerna@elkonk.cz
Místo výkonu práce:Elko Nový Knín, výrobní družstvo prov. Sedlčany, Na Červeném Hrádku č.p. 766, Sedlčany

Požadavky:
Zkoušky svařování, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástup od: 14. červenec 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 16:04

Elko Nový Knín, výrobní družstvo

Na Červeném Hrádku 766
264 01 Sedlčany - Sedlčany
+420 724 026 200
Obor
Výroba a provoz
Plat
25 000 Kč
Lokalita
Příbram

Kontaktní osoba
Alena Černá