Technik úseku realizace a údržby zeleně

Jsme zahradnická firma s 22tiletou praxí. Máme bohaté zkušenosti s realizací parkových úprav v okolí firemních objektů, městské zeleně, dálničních tahů atd. Současně jsme schopni kompletně zajistit realizaci privátní zahrady - od projektu přes realizaci, až po kompletní údržbu. Dále se můžeme pochlubit dvěma inspirativními zahradnickými centry v Židlochovicích a v Čáslavi.

Náplň práce:
- řízení úseku realizací a údržby zeleně
- zajišťování, příprava a kompletní realizace zakázek
- odpovědnost za projekty od přípravy až po předání

Požadujeme:
- znalosti na úrovni vysokoškolského vzdělání zahradnického směru
- několikaletá praxe v oboru je tím nejlepším předpokladem
- znalost práce s PC na uživatelské úrovni
- ŘP skupiny B, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti s řízením menšího kolektivu cca 10 osob
- vitalita, samostatnost a chuť do práce

Nabízíme:
- široký prostor pro tvůrčí a kreativní práci
- využití zkušeností a širokého mechanizačního zázemí firmy
- zaběhnutý a výkonný pracovní kolektiv
- nástupní plat 25. tis Kč HM, dále dle dosažených výsledků

Místo práce: Židlochovice

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 3. 3. 2014, 08:58

Obor
Ostatní, Zemědělství a lesnictví
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj