Technik úseku plánované údržby, vedoucí skupiny elektro

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je
Cement Hranice, akciová společnost, Bělotínská 288, 753 39 Hranice

Náplň práce:
- vedení pracovního kolektivu
- organizace a zajišťování údržbářských prací elektro
- spolupráce s externími firmami v oblasti investic a modernizace provozu
- práce se systémem SAP, zejména zpracování a příprava zakázek údržby
- zpráva dokumentace a provádění její aktualizace
- spolupráce při výběrových řízeních na údržbu a nákup náhradních dílů

Požadujeme:
- SPŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
- platnost školení dle vyhl. č. 50/1978 Sb., §6 a více
- praxe v oboru nejméně 2 roky
- znalost práce s PC-MS Office
- znalost práce systému SAP výhodou
- základní znalost projektování v CAD
- řidičský průkaz sk. B
- znalost AJ výhodou
- očekáváme: vysoké pracovní nasazení se zájmem o další vzdělávání, zejména v oblasti řízení pohonů a termovizním měření

Nabízíme:
- práci v perspektivní společnosti se zahraniční účastí
- profesní rozvoj a dlouhodobé pracovní uplatnění
- motivační mzdové ohodnocení
- nadstandardní sociální program

Místo práce: Hranice na Moravě

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici používejte pouze e-mailovou adresu: jkosinova@cement.cz

Zasláním osobních údajů zároveň souhlasíte s jejich zpracování pro účely výběrového řízení.

Platnost inzerátu končí 2. 11. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 10. 2015, 19:21

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Česká republika

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 716
elektrox 467