Technik pro průmyslové aplikace (i absolvent)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je firma AJP-tech, spol. s r.o. - naše produkty najdou uplatnění v průmyslové automatizaci, identifikaci zboží, značení výrobků v procesních a technologických linkách. Zastupujeme zahraniční dodavatele, jejichž produkty představují špičku v daném oboru.

Náplň práce:
Budete: Zpracovávat nabídky a technická řešení u zákazníků. Budete zodpovědný, jak za výběr vhodných řešení, ale rovněž za kompletní řešení zákaznických aplikací včetně automatizačních prvků, řídicího systému a uživatelského software. Poskytovat intenzivní technickou podporu obchodně regionálním zástupcům. Provádět opravy, servis a čištění elektronických a značících zařízení, jejich kontrolu, naprogramování parametrů a návrh jednoduchých obvodových řešení. Komunikovat s techniky dodavatelů telefonicky i písemně a získávat tak požadované technické informace potřebné k další činnosti. Provádět školení zákazníků na značící zařízení. Podílet se na aktualizaci, vytváření a tisku reklamních a akvizičních materiálů a technické dokumentace k výrobkům. Programovat jednoduché PLC jednotky, čítače a vyhodnocovací jednotky pro konkrétní zákaznické aplikace.
Uvítáme, když budete: Provádět servis a oživování centrálních jednotek značících zařízení bez komunikace s dodavateli, a tato zařízení instalovat a uvádět do provozu a řešit se zákazníky případnou analýzu poruch a upgrade software. Provádět nákup, kompletní servis, údržbu, instalaci, oživování a nastavování vnitrofiremní počítačové sítě. Bude zpracovávat, vytvářet, aktualizovat a implementovat internetové stránky.

Požadujeme:
Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského směru, obor automatizace a měření nebo příbuzné obory. Praxe je vítaná, není však nezbytně nutná, poskytneme důkladné zaškolení, podmínkou jsou však dobré znalosti všeobecné a aplikované elektroniky a manuální zručnost. Dobrá znalost AJ slovem i písmem, popř. NJ. Uživatelská znalost na PC, Word, Excel, Outlook. ŘP sk. B, seriózní a korektní jednání, ochota se intenzivně vzdělávat, loajalita, schopnost pracovat v týmu, samostatnost, schopnost řešit zadané úkoly zodpovědně, v požadovaných termínech a kvalitě. Srozumitelná ústní i písemná externí i interní komunikace se všemi zainteresovanými stranami včetně dodavatelů, jazyková vybavenost pro komunikaci s dodavateli a odběrateli, efektivní využívání elektronické komunikace. Vstřebávání a řízení vstupní informace z mnoha zdrojů. Charakter informací: technické, případně mající vztah k dané technologii. Po zaškolení podrobná znalost produktů firmy AJP-tech, schopnost porozumět funkci daného produktu, umět jí využít a interpretovat, základní znalosti optiky, mechanická zručnost. Našim zákazníkům nabízíme řešení, nikoliv jen zboží. Za Vaši dobrou práci Vás dobře odměníme. Kolektiv je u nás pohodový a budete pracovat se špičkovou technikou. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:
Perfektní zázemí prosperující firmy a špičkových produktů renomovaných dodavatelů, plat dle dosahovaných výsledků, stravenky, 5 týdnů dovolené. Práce na HPP.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 28. 8. 2012, 10:09

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Dohodou
Lokalita
Brno