Technik oddělení AV (přípravy výroby)

Murr CZ s.r.o. je přední německá společnost se sídlem ve Stodu v Plzeňském kraji zabývající se elektro výrobou. Mezi naše špičkové produkty patří konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače a kompaktní síťové zdroje.

Náplň práce:
- Správa a údržba časového hospodářství v systému SAP
- Vytváření technologických postupů (spolupráce s odd. Industry Engineering)
- Vytváření a správa výrobních databází (etikety, kabely…)
- Řešení technických a technologických problémů ve výrobě a nejasností v dokumentaci

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické, strojní)
- Znalost NJ nutná, (AJ výhodou)
- Znalost práce s PC, SAP
- Praxe 2 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- Osvědčení REFA (základní kurz) výhodou

Nabízíme:
- Moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Možnost profesního a osobního rozvoje
- Samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění,
- Závodní stravování
- Flexibilní pracovní doba

Místo práce: Stod, okres Plzeň-jih

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 25. 4. 2014, 09:44

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Plzeň - Jih