Technik kvality

Výrobní firma FLÍDR s.r.o. působící v oblasti kovovýroby a lisování plastů na českém a mezinárodním trhu automobilového, strojírenského, zemědělského, potravinářského a elektrotechnického průmyslu již 19 roků.

Náplň práce:
Kontrola a uvolňování výrobních procesů.
Měření dílů pomocí profiloměru a běžných komunálních měřidel.
Spolupráce při plánování kvality v předvýrobě (FMEA, Plán kontroly a řízení).
Identifikace neshod, koordinace nápravných a preventivních opatření.
Spolupráce na sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality.
Provádění interních systémových a procesních auditů.

Požadujeme:
Schopnost číst technickou dokumentaci
Znalost nástrojů kvality a statistických metod.
Uživatelská znalost MS Office.
Komunikace, týmová práce, samostatnost a důslednost.
Znalost ISO/TS 16949, FQF7, VDA včetně souvisejících svazků a příruček AIAG výhodou.
Alespoň částečná znalost Aj.

Nabízíme:
Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
Hlavní pracovní poměr
Celoživotní vzdělávání, jazykové kurzy
Příspěvky na stravování
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy
Sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance
Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
Nástup dohodou
Mzda 20 tis hrubého + osobní ohodnocení, 14 platů

Místo práce: Široký Důl 200, okres Svitavy, kraj Pardubický

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 23. 4. 2013, 12:24

Obor
Průmysl, Kvalita a kontrola jakosti (QA), Auto-Moto
Plat
0
Lokalita
Pardubický kraj