TECHNIK FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Do našeho týmu v Jevíčku hledáme technika fotovoltaických elektráren.
Náplň práce: Budete nedílnou součástí teamu při realizaci fotovoltaiky od samého začátku až po finální odladění. Pracovat budete jak v kanceláři, tak v terénu u zákazníků. Zapojení komponent, rozvaděčů, zprovoznění, diagnostika, odstranění problému.
Požadujeme: Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, svědomitost, aktivní přístup, loajalitu, orientaci v technické dokumentaci a schopnost pracovat ve výkresové dokumentaci a elektro schématech. Kvalifikaci pro práci s elektrickým zařízením – dle NV 194/2022 Sb., §6 podmínkou, praxe v oboru fotovoltaických elektráren výhodou, řidičský průkaz sk. B podmínkou.
Nabízíme: Práci v české společnosti, možnost čerpání firemních benefitů, nadstandardní prémiové ohodnocení, osobní podpora při zaškolení, produktová a další technická školení, rozšíření znalostí v oboru elektro podle NV 194/2022 Sb.., zdarma. Práci na hlavní pracovní poměr. Osobní a profesní růst. Nástup možný ihned.

Kontakt: Jiří Havlíček, tel: +420 461 540 149, email: prace@blaukom.cz
Vytvořeno: 6. 1. 2023, 15:57

BLAUKOM CZ s.r.o.

Luční 228
56943 Jevíčko
461 540 149
Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Svitavy
Kontaktní osoba
Jiří Havlíček

Telefon
461 540 149