Technický asistent (vhodné i pro absolventy)

Výrobce technických plynů společnost MG Odra Gas, spol. s r.o. se sídlem ve Vratimově hledá uchazeče na pozici Technického asistenta pro podporu výrobně technického úseku.
Vhodné pro SŠ nebo čerstvé absolventy VŠ technického směru (fyzikální chemie, energetické stroje, atp.).

Náplň práce:
- řešení operativních úkolů při výrobě technických plynů
- řešení operativních úkolů při údržbě areálů a tech. zařízení společnosti
- sledování legislativy o chemických látkách a odpadech a její aplikace v rámci firmy
- spolupráce na tvorbě směrnic, předpisů a dokumentace
- správa technické dokumentace a norem
- reporting

Požadujeme:
- jazykové znalosti – aktivní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)
- pokročilá znalost práce na PC
- orientace v legislativě o chemických látkách a odpadech
- organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita časová i rozsahem činností, ochota učit se novému
- samostatnost, systematický a analytický přístup k práci
- ŘP sk. B, praxe v řízení vozidla.

Nabízíme:
- zaškolení ve výrobních provozech společnosti
- možnost odborného růstu a dalšího odborného i jazykového vzdělávání
- zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na pojištění
- pružná pracovní doba

Místo práce: Vratimov

Termín nástupu: 1.7.2013 nebo dohodou

Bližší informace na tel. čísle: 595 685 431 pí Maulerová, pí Pikonská – sekretariát společnosti.
Písemné nabídky (strukturovaný životopis) v češtině a jednom z uvedených jazyků zasílejte na e-mail: maulerova@mgog.cz nebo na adresu MG Odra Gas, spol. s r. o., Na Popinci 1088, 739 32 Vratimov.

Vytvořeno: 14. 6. 2013, 12:01

Obor
Průmysl
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1239