TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Profil společnosti:
JE TECHNIKA VAŠE HOBBY? BAVÍ VÁS OBCHOD?
Jsme firma AJP - tech a prodáváme řešení, aplikace a průmyslovou automatizaci. A především perfektní kvalitu, technickou úroveň.

Náplň práce:
Vašim úkolem bude získání nových zákazníků a technické poradenství na území jižního a západního Slovenska. Práce u nás není jen o návštěvách firem a prezentaci produktů. Je především o znalostech techniky a výrobních technologií a o schopnosti být zákazníkovi partnerem v řešení jeho technických požadavků. Naše produkty patří k absolutní technické a cenové špičce, ale excelují spolehlivostí a nízkými provozními náklady.

Požadujeme:
Vzdělání - ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského směru. Bydliště Břeclav a nejbližší okolí, obchodní duch, tah na branku, technické cítění, všeobecné znalosti výrobních technologií a automatizace, časová flexibilita, ochota cestovat, loajalita, komunikace ve Slovenštině slovem i písmem výhodou.

Nabízíme:
Perfektní zázemí prosperující firmy a špičkových produktů renomovaných dodavatelů, mzda podle dosahovaných výsledků (v případě nadprůměrných výsledků vysoce nadprůměrný), stravenky, 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, služební automobil.

Místo práce: Břeclav

Termín nástupu: Co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 7. 12. 2012, 14:03

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Břeclav