Technička / technik v elektrotechnice - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

ELITRONIC production s. r. o.

Nabízíme služby v oboru vývoje a výroby elektrických a elektronických systémů. Zajistíme osazování desek plošných spojů, výrobu LED napájecích zdrojů na míru, finální montáž elektronických výrobků, kompletace přístrojů a zařízení včetně kabeláže a konstrukční návrhy mechanických dílů.

Více informací o společnosti naleznete na www.elitronic.cz.

Náplň práce:
• oživování, programování a testování elektronických sestav

Požadujeme:
• SOU v oboru elektro - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném a čistém pracovním prostředí

Místo práce: Liberec - Vratislavice nad Nisou

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jandak@elitronic.cz nebo tel.: +420 777 917 327 - Ing. Jiří Jandák.

Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
224819391
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Liberec

Telefon
224819391