Team manažer

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost působící 20 let na trhu. Společnost je součástí nadnárodní finanční skupiny.

Náplň práce:
Vybraný kandidát/ka ve svěřeném regionu:
- řídí a motivuje svůj tým,
- zodpovídá za rozvoj a za výsledky ve svěřené lokalitě,
- aktivně buduje a rozšiřuje svůj tým,
- školí v rámci adaptace
- účastní se akcí pořádaných regionálním ředitelstvím.

Požadujeme:
Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- zkušenosti z finanční sféry alespoň 1 rok,
- pracovní zkušenosti s vedením a řízením lidí,
- znalost práce na PC MS Office,
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
- čistý trestní rejstřík.

Z pohledu osobnostních předpokladů hledáme osobnost:
- samostatnou,
- zodpovědnou,
- s tahem na branku,
- organizačně schopnou,
- s motivačními schopnostmi.

Nabízíme:
- velice zajímavou fixní složku odměny až 25 000 Kč + motivační bonusy dle výsledků (neomezené),
- nově zařízenou kancelář na náklady společnosti,
- účast ve firemní soutěži o statisícové odměny,
- komplexní zaškolení a odborné vedení,
- marketingovou podporu,
- možnost profesního růstu,
- volnou pracovní dobu.

Místo práce: okres Jihlava nebo Žďár nad Sázavou nebo Znojmo nebo Brno

Termín nástupu: dohodou

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 7. 2015, 12:39

Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
teamx 3
financex 268
obchodx 2575
službyx 177