Team Leaders Transport – plánovač

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Stobart Automotive CZ s.r.o., zabývající se MKD.

Náplň práce:
Zodpovědnost za denní plánování přepravy nákladů a aut po celé Evropě. Organizace plánu ve stanovených dodacích lhůtách dle potřeb zákazníků a smluvních podmínek. Komplexní sledování a řízení logistických procesů adekvátním způsobem, optimální využití dostupných zdrojů. Aktivní komunikace s týmem a dodavateli na denní bázi. Budování pozitivní atmosféry a vstřícné firemní kultury.

Požadujeme:
Ukončené VŠ/SŠ ekonomické vzdělání, ideálně zaměřené na dopravu/logistiku. Podmínkou je minimálně 3letá zkušenost v oboru doprava – přeprava – logistika. Příjemná, komunikativní, dynamická osobnost. Nezbytná je důslednost, zodpovědnost a schopnost týmové spolupráce.
Aktivní znalost AJ podmínkou. Dobré komunikativní a organizační schopnosti a příjemné vystupování, analytické myšlení. Velkou výhodou je úspěšná praxe na obdobné pozici.
Prosím, zasílejte CV v češtině a angličtině.

Nabízíme:
Zázemí stabilní renomované zahraniční společnosti s možností pracovního růstu.

Místo práce: Praha 10

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 3. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 2. 2015, 16:01

Obor
Doprava, Finance, Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Praha