Systémový administrátor MS Windows

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Centrum informačních služeb Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.
Podrobnější informace o Vysoké škole báňské naleznete na stránkách www.vsb.cz

Náplň práce:
Na pozici systémového administrátora hledáme pracovníka, jehož hlavním úkolem bude správa systémů a služeb, převážně na Microsoft Windows platformách, rozvoj nových služeb i podpora provozovaných systémů.

Požadujeme:
- znalost administrace systémů s OS Windows,
- zkušenosti s administrací služeb v serverovém prostředí,
- znalosti principů IP sítí,
- zkušenosti s tvorbou skriptů v prostředí PowerShell,
- znalost anglického jazyka,
- samostatnost, odpovědnost a aktivní přístup,
- výhodou jsou zkušenosti s licencováním SW, znalost dalších skriptovacích jazyků, např. Perl, Python a znalost prostředí Apple (MacOS-X, iOS),
- bezúhonnost.

Nabízíme:
- zajímavou práci s moderními technologiemi,
- možnost profesního růstu a vzdělávání,
- aktivní a tvůrčí práce na IT projektech,
- příjemné pracovní prostředí,
- týden dovolené nad rámec zákoníku práce,
- možnost závodního stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- pružná pracovní doba.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

Přihlášky k výběrovému řízení doložené životopisem, zaměřeným na odbornou praxi, příp. referencemi o předchozím odborném působení, zašlete do 4. 1. 2016 na e-mailovou adresu: martin.pustka@vsb.cz

Platnost inzerátu končí 3. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 12. 2015, 10:09

Obor
Internetové služby, Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Moravskoslezský kraj