SW inženýr/technik průmyslových aplikací pro PLC/Windows

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost WHS-Handling spol. s r.o., mezinárodní firma působící v oblasti aplikace průmyslových robotů, automatizace a procesního řízení.

Náplň práce:
- návrh a tvorba software dle požadavků
- správa systému pro řízení a optimalizaci procesů, vývoj nových modulů dle požadavků
- správa systému pro sběr dat, vizualizace a implementace nových procesů
- odladění a testování vytvořeného software
- tvorba dokumentace k software
- účast na realizaci projektů

Požadujeme:
- vzdělání technického směru SŠ/VŠ
- znalost programování + zájem o programování PLC a PC aplikací
- komunikativní znalost AJ nebo NJ nutnou podmínkou, každodenní komunikace s mateřskou
společností
- ochotu cestovat (v rámci EU)
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu a zodpovědnost

Výhodou:
- zkušenosti s programováním PLC (B+R a ANSI C, Siemens,..)
- zkušenosti s objektovým programováním pod Windows (DELPHI,…)
- zkušenosti s programováním procesního systému, vizualizace a sběr dat

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích (možné i pro absolventy)
- zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru a mladém, mezinárodním kolektivu
- možnost profesního rozvoje a práce v zahraničí
- místo výkonu práce v Brně nebo v Třanovicích

Místo práce: Třanovice nebo Brno

Termín nástupu: Dohodou, možno ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 29. 4. 2014, 16:47

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
swx 26
itx 405