SW architekt, vedoucí vývoje (technologie Microsoft/.Net)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost poskytující komplexní služby především v oblasti zpracování účetnictví a účetního výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací. Společnost se zaměřuje na dvě základní oblasti: 1) vývoj systémů především ekonomického charakteru, 2) dodavatelské zpracování účetnictví a účetního výkaznictví.

Náplň práce:
Pro rozsáhlý a dlouhodobý projekt ekonomického charakteru hledáme SW architekta a vedoucího vývojového týmu. Půjde o revizi aktuálního stavu projektu, návrh postupu k dosažení cílového stavu, práci na realizaci projektu a vedení týmu zapojeného do projektu. Je možné zapojení dalších pracovníků, s nimiž má již zájemce o pozici dlouhodobé a ověřené zkušenosti.

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání (s dlouhodobou praxí),
- hluboká a praktická znalost technologií Microsoft (.Net, MS SQL server, Oracle),
- praktické a ověřené zkušenosti s návrhem a vývojem vícevrstvých řešení s průkazným výsledkem,
- zkušenost a citlivost s vedením týmu,
- zájem o nové trendy v oblasti vývoje SW a IT obecně,
- znalosti v oblasti účetnictví a ekonomických agend výhodou.

Nabízíme:
- zázemí zavedené firmy,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- zaměstnanecké výhody (stravenky, klouzavá pracovní doba, prodloužená dovolená atd.),
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
- přátelský kolektiv,
- možnost dalšího vzdělávání,
- práci na HPP.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle možností, nejlépe ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 5. 8. 2014, 16:22

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
swx 26
vývojx 61
itx 405