Svářeč v ochranné atmosféře

BLANCO CS CZ, spol. s r.o. je dceřinou společností německé firmy BLANCO CS GmbH a zabývá se výrobou zařízení pro gastronomii a veřejné stravování, vybavení pro zdravotnictví a výrobou dílů pro ostatní průmysl,např. potravinářský, chemický, automobilový, to vše dle přání zákazníka.

Náplň práce:
Svařování nerez profilů a plechů do 2 mm v ochranné atmosféře argon. Práce na 2 směny.

Požadujeme:
Min. SOU vzdělání, svářečský průkaz metodu ZK 141 8 (ZK 141 W11) – popř. jiná metoda s možností rozšíření, čtení technické dokumentace, preciznost, zručnost, flexibilita a týmová spolupráce.

Nabízíme:
Nástupní mzda dle kvalifikace, po zkušební době navýšení dle dosaženého zaučení, dále pak možnost individuálního růstu dle dosažených schopností a dovedností.
Nekvalifikovaným svářečům zajistíme rozšíření na požadovanou metodu (TIG).
Nabízíme práci v mladém kolektivu a čistém pracovním prostředí, 5 týdnů dovolené, stravenky 85,-Kč, stravování ve firmě, firemní vzdělávání (např. jazykové kurzy), možnost zvyšování kvalifikace, prémie (měsíční, pololetní, roční, mimořádné), osobní hodnocení, odměny za zlepšovací návrhy, jubilejní odměny, příspěvky na životní nebo penzijní pojištění, možnost osobního růstu.

Místo práce: Frýdek-Místek

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 17. 8. 2012, 11:51

Obor
Ostatní
Plat
Dohodou
Lokalita
Frýdek-Místek