Stavební klempíř

Firma MÜPO, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 jako specializovaná stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Postupem času se činnost firmy rozšířila o výstavbu kompletních střešních vestaveb a nástaveb včetně realizace interiérů suchou výstavbou.
Za dobu svojí existence si firma upevnila svoji pozici na trhu a stala se renomovanou "střechařskou" firmou v regionu Jižní Moravy, jejíž služby využívá řada velkých stavebních společností.

Náplň práce:
Jaká bude náplň práce?
Nebude to každodenní oplechování věžiček na kostele, ale určitě i k tomu se někdy dostaneš. Častěji si střihneš nějakou tu falcovku nebo střechu ze šablon, ale budeš muset dělat i oplechování atik, parapetů a další jednodušší prvky.

Požadujeme:
Co bys měl mít a umět.
- být vyučený v oboru
- poradit si s hliníkem, mědí i titanzinkem
- nebát se výšek, u nás se dostaneš opravdu vysoko
- mít řidičák sk. B
- nevadí ti, že občas budeš muset pracovat i o víkendu

Co ti přidá body navíc.
Pokud můžeš odškrtnout i další políčka, je to plus. Není to ale to hlavní.
- dodáš reference od bývalých zaměstnavatelů
- máš reference od spokojených zákazníků, jsi-li živnostník
- rozumíš roztažnostem plechů a jejich dilatování
- ukážeš nám osvědčení od výrobců nebo z různých školení
- umíš i trochu z našich ostatních profesí (tesařina, pokrývačina a hydroizolace)
- pokud seš silák, tak se nám to taky hodí

Nabízíme:
My chceme tebe, proč bys nás měl/a chtít ty?
- dostaneš prachy za opravdu odvedenou práci (úkolová mzda)
- když budeš fakt hodně šikovnej, tak si můžeš vydělat i 40.000 Kč/měsíc (fakt tu takový jsou)
- máme supr zázemí a vybavenou dílnu
- u nás budeš pracovat jenom s kvalitními nástroji
- dostaneš se na zajímavé stavby (jestli chceš vědět jaký, tak se mrkni na reference)
- jsme firma oceněná 4 * Rheinzink - kvalitní klempířství a odborná firma pro pokládku PREFA Aluminiumprodukte
- dostaneš stravenky
- budeš tu mít možnost technického růstu

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 30. 7. 2015, 10:21

Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj