Stavbyvedoucí ve stavební firmě

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stavební společnost Kaziko a.s., která vývojem dosáhla maximálně komplexní nabídky ve stavebnictví, energetice a řemeslné výrobě. Svou činností se zabývá již 20 let.

Náplň práce:
• Samostatné vedení staveb - stálá přítomnost na stavbě – Praha, středočeský kraj
• Celková organizace, plánování a koordinace prací a dodávek.
• Objednávání materiálů, sledování spotřeb a jejich vyhodnocení.
• Kontrola provádění prací, plnění časových harmonogramů.
• Dohled nad dodržováním předpisů BOZP a PO, dodržování kvality a technologických předpisů.
• Průběžná kontrola nákladovosti stavby.
• Komunikace s přípravným a obchodním oddělením.
• Spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady)
• Vedení potřebné dokumentace stavby.
• Sestavování fakturačních podkladů vůči objednatelům.
• Schvalování soupisu prací a dodávek od subdodavatelů, jejich kontrola.

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ stavební (příp. strojní zaměření).
• Zkušenosti s realizací stavebních projektů - doložte prosím přehledem Vámi realizovaných staveb a kontaktem na reference.
• Zkušenosti s vedením lidí.
• Velmi dobré organizační dovednosti, klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu.
• Dobrá znalost práce na PC.
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
• Autorizace výhodou.

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti s dlouholetým úspěšným působením na českém trhu.
• Příjemné pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou.
• Odpovídající finanční ohodnocení a motivační finanční ohodnocení.
• Systém zaměstnaneckých benefitů (služební automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky).
• Možnost seberealizace a profesního růstu.
• Možnost uplatnit schopnosti při řízení zajímavých stavebních projektů.

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Termín nástupu: Možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 17. 6. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 5. 2016, 09:19

Obor
Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Praha