Stavbyvedoucí (min. 5 let praxe)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Bilfinger HSG Technologies and Facility Management s.r.o., patřící do koncernu Bilfinger SE, který je jedním z největších německých poskytovatelů služeb Facility Managementu a technologických dodávek, hledající (nejlépe) zkušeného vedoucího montážní party topenářů / chlaďařů / vzduchařů / instalatérů, který má zájem postoupit dál a koordinovat a vést buď celé či dílčí části dodávek TZB na našich stavbách v ČR.

Náplň práce:
• Každodenní agenda vedení stavby v místě realizace.
• Plnění termínů.
• Koordinace montážních part jednotlivých profesí (VZT, ÚT, CHL, ZTI).
• Dohled a dozor nad výkonem pracovníků = efektivita montáží (práce v úkole/v hodinovce).
• Materiální zabezpečení stavby ve spolupráci s nákupním oddělením (barvy, montážní materiál, svařovací plyny a elektrody, spojovací materiál, atd.).
• Spolupráce s Projektovým manažerem vedoucí ke zdárnému konci zakázky dle platné projektové dokumentace.
• Dohled nad montážními postupy a správností montáže vč. kvality.
• Účast na kontrolních dnech.

Požadujeme:
• Úspěšné vyučení v oboru topenář / instalatér / zámečník či podobné popř. nástavby v podobě střední školy stavební/strojní obor TZB.
• Minimálně 5let zkušeností s montážemi rozvodů TZB, nejlépe na pozici vedoucí montážní party.
• Ochota cestovat (zakázky po celé ČR).
• Platný svářecí průkaz – výhoda.
• Platné jakékoliv školení v souvislosti s oborem TZB (plyn, plasty, měď, atd.) – výhoda.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Znalost cizího jazyka EN/D/R – výhodou.
• Uživatelská znalost PC (MS Office).

Nabízíme:
• Perspektivní práci v oboru ve firmě s tradicí od roku 1993.
• Propracovaný systém firemních benefitů.
• Nadprůměrné platové ohodnocení.
• Průběžné vzdělávání v oboru.
• Diety.
• Služební vůz.
• NTB, mobil.
• Nástup možný ihned.

Místo práce: Praha 6 / ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 24. 6. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 5. 2016, 11:41

Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj