Statik senior – samostatný projektant

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost di5 architekti inženýři s.r.o. - rozšířený architektonický ateliér tvořený architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází vývoje projektu. di5 architekti inženýři využívají k projektování BIM technologie. Na následujícím odkazu naleznete podrobnější informace: https://www.youtube.com/watch?v=6wIndvB-VSU

Náplň práce:
- návrhy a statické posudky nosných konstrukcí
- tvorba výkresové dokumentace nosných konstrukcí
- řešení různých typů konstrukcí (železobeton, ocel, zdivo, dřevo, založení, rekonstrukce)
- komunikace v rámci projektového týmu, případně řízení malého projektového týmu dle velikosti zakázky

Požadujeme:
- příslušné vysokoškolské vzdělání
- min. 5 let praxe v oboru
- dobrá znalost práce ve Scia Engineer, AutoCAD a MS Office
- znalost projektování v REVIT výhodou (popř. otevřenost k doškolení v tomto softwaru)
- pečlivost a spolehlivost
- komunikativnost
- nadšení pro obor a ochota učit se

Nabízíme:
- prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
- samostatnou a zodpovědnou práci na zajímavých projektech
- zaměstnanecký poměr / spolupráce na IČO
- po úspěšně absolvované zkušební době zapojení do firemního motivačního a odměňovacího programu

Místo práce: Středočeský kraj /Praha

Termín nástupu: Dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27.7. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 27. 6. 2016, 15:15

Obor
Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Praha